Frankfurt Transfer

Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Iş Ortak

 

Misafirlerinize uygun maliyete en iyi servisi yaşatabilmek için sizlerle beraber çalışmaya hazırız. Misafirlerinizin size olan güveninin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmetlerimizi hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bizimle transfer deneyimi yaşamış yüzbinlerce mutlu misafirimiz ve giderek artan portföyümüz işimize gösterdiğimiz hassasiyetin bir göstergesidir. Yükselen trendimiz daha iyiye ulaşmak ve hizmet ağımızı genişletmek adına motivasyonumuzu üst düzeyde tutmaktadır. Önümüze koyduğumuz her hedefte, bugüne kadar olduğu gibi, iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz ilişkiler en büyük itici güçlerimizden olacaktır.

 

Teknolojik altyapımız İş ortaklarımızla esnek iş modelleri oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları, frankfurttransfer.com üzerinden acenta girişi gibi çeşitli online modellerden en uygun olanını etkinleştirerek rezervasyon alımlarınızı başlatabiliriz. Gerek teknik, gerekse operasyonel konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hemen iş ortağımız olmak için ve frankfurttransfer.com sistemi üzerinden rezervasyon yapmaya başlamak için acenta formu linki tıklayarak açılan formu doldurunuz. Size tanımlanan kazanç oranları ve detaylar için bir yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 

 

Web sitesi entegrasyonları, XML be API bağlantıları sağlanması gibi teknik konular ve her türlü detaylı bilgi almak için info@frankfurttransfer.com adresine mail atmanız rica olunur. Grup talepleriniz ve organizasyonlarınız için aynı mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizleri iş ortağımız olarak görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşmada sağlayacağınız katkılar için teşekkür ederiz.

 

;
Profil: https://tawk.to/49748dfe0ca7cd594a8dd48cc25fd9862584527e - Skript: